Raham Design banner site

رهام دیزاین

raham design header1

رهام دیزاین با داشتن نیروهای طراحی و برندینگ با سابقه در شرکت ها، کارخانه ها و موسسات همواره خدمت رسانی کرده اند به گونه ای که تا به حال توانسته است در بیش از ۳۱۱ پروژه در ایران و کانادا همکاری داشته باشد.

  • طراحی الگوهای بصری
  • ارائه طرح های خلاقانه با رنگ های چشمگیر
  • چاپ و بسته بندی چاپ دیجیتال و افست
  • بازاریابی اینترنتی از قبیل شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و …
  • عکاسی تبلیغاتی و صنعتی
  • تهیه و تنظیم کلیپ و تیزر های تبلیغاتی
  • تولید محتوا
  • برگزاری همایش ها ایونت ها و کنفرانس ها از صفر تا صد

تبلیغات و بازاریابی الکترونیکی کم هزینه ترین روش اما موثرترین شناخته می شود و خلاقیت و نوآوری در آن نقش مهمی را ایفا می کند و زمانی موثر خواهند بود که یک تیم بازاریابی حرفه ای در کنار شما حضور داشته باشند.
تیم رهام دیزاین خدمات عکاسی تبلیغاتی و صنعتی را فراهم آورده است تا مجموعه خدمات خود را در زمینه تبلیغات تکمیل نماید.
تیم معماری خبره و هنرمند رهام با مشارکت معماران خلاق و خوش ذوق سعی دارند برای شما محیط مطبوعی جهت براوردن نیاز های شما از فضای مدنظر طراحی کنند.

rahamdesign pic 001

تیم طراحی حرفه ای رهام می تواند فرآیند کامل طراحی را از ایده تا اجرا به انجام برساند. تیم طراحی رهام دیزاین سفارش شما را می گیرد و ایده ای خلق می کند تا هویت سازمانی شما را در بروشورها و کاتالوگ ها و ایمیل مارکتینگ و… گسترش دهد، طراحی کاتالوگ و بروشور و ست اداری متناسب و با کیفیت را تضمینی از ما بخواهید.

تجربه ما در تمام بخش های چاپ، ما را قادر می سازد تا بهترین راه حل های صرفه جویی در هزینه را برای مشتریان خود ارائه دهیم تا شما بتوانید بیشترین نتیجه را نسبت به بودجه خود دریافت نمایید با طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور با کیفیت مطلوب می تواند مزیت رقابتی ایجاد نماید، چاپ و تبلیغات تخصص ماست.

مشاوره بازاریابی اینترنتی ؛ بازاریابان تیم رهام نیز با تغییر رویکردها در بازاریابی های نوین سعی نموده اند تا فعالیت های خود را در این راستا نیز توسعه داده. و با دستیابی به الگوهای رایج و همچنین نوآورانه در محیط اینترنت بتوانند شرکت های تحت پوشش رهام دیزاین را در این حوزه نیز ارتقاء دهند. که نتایج آن را می توان در افزایش حجم فروش و همچنین ارتقاء این برندها در ذهن مشتریانشان مشاهده نمود. بنابراین مشاوره بازاریابی اینترنتی تنها به طراحی یک وب سایت ختم نمی گردد و فعالیت های متعددی را در بر خواهد داشت . که کمک به سزایی در رشد و تعالی صنایع و خدمات مختلف خواهد بود.

موفقیت در کسب و کار اینترنتی نیازمند وجود تیم مشاوره بازاریابی اینترنتی خبره شامل برنامه نویسان ، متخصصان بازاریابی ، گرافیک ، روان شناسان و … برای این منظور می باشد. رقابت در فضای اینترنت غیرقابل تصور است  زیرا که این فعالیت در جایگاه یابی سازمان شما در ذهن مشتریان بسیار تأثیر گذار خواهد بود.

یک فعالیت بازاریابی موفق در اینترنت به هیچ عنوان قابل مقایسه با یک فعالیت موفق در دنیای غیرمجازی نیست. اختیاراتی که شما در یک کسب و کار اینترنتی موفق دارید، چه از لحاظ محیط فعالیت و چه از لحاظ تعداد مشتریان بالقوه در بازار هدف قابل مقایسه با یک فعالیت بازاریابی جمعی موفق نمی باشد. در نیای مجازی تحت وب از لحاظ تئوریک محدودیتی جهت تعداد بازارهای هدف و مشتریان شما وجود ندارد و سازمان ها در محیط های غیرمجازی سخت به آن دست پیدا خواهند نمود.

سئو سایت و بهینه سازی سایت

در واقع سئو سایت و بهینه سازی سایت یک فرآیند همیشگی است که باید بر روی سایت بصورت مداوم انجام گردد تا از رقبا عقب نمانید و پیشرفت و رتبه بهتری در موتورهای جستجو بدست آورید. بهینه سازی سایت یه نقطه یا مرحله نیست و اتمام ندارد و باید نظارت و آموزش های لازم به تیم جهت نگهداری سایت و سئو و بهینه سازی بهتر وب سایت داده شود که روند کار بهینه سازی متوقف نگردد. سئو و بهینه سازی سایت صفحات وب به مجموعه ای از فعالیت ها می گویند که انجام دادن آنها سبب افزایش یافتن رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می گردد و در نتیجه وب سایت شما در صفحه اول موتور جستجوگر دیده می شود و شما می توانید ترافیک بیش تری را به سمت سایت خود جذب نمایید. مجموعه ای از عوامل سبب افزایش یافتن رتبه وب سایت می شوند که تعدادی از آنها مشخص و برخی دیگر محرمانه می باشند.

با ما فاصله خود را تا صفحه اول گوگل کم کنید

gif raham design for seo

بازاریابی در شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی از اصول مهم در دیجیتال مارکتینگ هست که شرکت های بزرگ یک دپارتمان جدا برای این بخش دارند. با زیاد شدن شبکه های اجتماعی فعالیت در این بخش سخت تر هم شده است. ما به شما کمک می‌کنیم تا با تولید محتوا و تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی، مشتریان را جذب و حفظ کنید. حضور آنلاین خود را افزایش دهید و با مشتریان خود ارتباطی موثر برقرار کنید.

گوگل ادورز (Google Advorse)

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز ابزاری است کارآمد که کمپانی گوگل در اختیار دارندگان سایت ها قرارداده تا سایت خود را در صفحه اول گوگل نمایش دهند. با استفاده از تبلیغ در گوگل این امکان برای سایتها فراهم می شود که بیشتر دیده شوند، بازدیدشان افزایش پیدا کند و فروششان جهش یابد. تبلیغات در گوگل روشی نوین در عرصه تبلیغات بوده و نسبت به روشهای دیگر کارایی و بازخورد بهتری دارد و اتفاقا ارزان و به صرفه است. تبلیغات در گوگل به مشابه یک سیم کارت اعتباری بوده، یعنی تا زمانی که شما پنل گوگل ادوردز خود را شارژ کنید می توانید تبلیغ خود را نمایش داده و از این طریق جذب مخاطب نمایید. نکته بسیار مهمی که در اینجا وجود دارد این است که شما در پنل گوگل ادوردز می توانید گزارش دقیقی از عملکرد تبلیغ خود شامل تعداد کلیک دریافتی، مقدار نمایش، هزینه مصرفی، گزارش کلمات ورودی و مواردی از این قبیل را مشاهده کنید.

ما به شما بهترین ها را ارایه می دهیم

با ما در ارتباط باشید:

Choose The Best The most Creative

فهرست