تیم مهندسی معماری رهام آرک با مهندسین حاذق معماری و عمران در تهران و دیگر شهرستان‌های ایران فعالیت می کنند. تیم رهام با اتکا به دانش روز معماری دنیا و جدیدترین متد اجرا در زمینه های طراحی سه بعدی، معماری و اجرای پروژه های معماری سعی در کسب رضایت کارفرمایان دارند. و با ارائه بهترین کیفیت در حوزه های طراحی و اجرای معماری، نقشه کشی معماری، ویلا سازی، محوطه سازی، فضای سبز و نماسازی پیشگام هستند.
تیم مهندسی معماری رهام آرک با همکاری مهندسین خلاق و توانا و با تکیه بر دانش فنی و تخصصی آن ها و رویکردهای مختلف از جمله معماری پایدار و حفظ محیط زیست، با ویژگی ارتقاء سطح کیفیت زندگی شما عزیزان فعالیت میکنند. رهام آرک از مرحله ۰ تا ۱۰۰ طراحی و اجرا و در نهایت دکوراسیون و معماری داخلی فضا در خدمت شما عزیزان می باشد تا مطلوب ترین نتیجه ممکن را برای شما و بهینه ترین و باکیفیت ترین طراحی را برای فضای شما به ارمغان بیاورد.

خدمات معماری رهام آرک:


طراحی نما: ساخت نمای ساختمان می تواند یکی از مهمترین و اولین فاکتورهای مورد توجه کاربر یک بنا باشد. به همین دلیل طراحی نما بسیار حائز اهمیت بوده و تیم رهام با طراحی های خلاقانه و جذاب سعی می کند ارتباط اولیه مخاطب را با ساختمان شما خاطره انگیز کند.

طراحی معماری: طراحی معماری مهمترین مرحله اولیه یک پروژه ساختمانی است که شامل سه بخش (فاز) می باشد. هر یک از این بخش ها که شامل مطالعات، نقشه های معماری و نقشه های اجرایی می باشند در روند طراحی و ساخت یک پروژه معماری تاثیر چشمگیری خواهند داشت.

طراحی محوطه و فضای سبز: امروزه در دنیای ماشینی کنونی ارتباط با طبیعت بسیار کمتر از گذشته میباشد و فضای سبزی که ما با آن سر و کار داریم و حداقل متراژ رسیده است. به همین دلیل طراحی فضای سبز و محوطه اهمیت پیدا کرده تا بتوانیم در حداقل فضا بهترین استفاده را از سبزینگی داشته باشیم.

چرا رهام آرک:

طراحی خلاقانه

تیم طراحی ما با مشارکت و مشاوره مستقیم با کارفرمایان و کاربران فضا، سعی دارد بهترین طراحی را در جهت رفع تمام نیازهای فضایی شما داشته باشد.

مهندسین خلاق و متخصص

مهندسین طراح و مجری های پروژه های معماری ما، افراد خلاق و متخصصی هستند که در تلاشند در راستای نیاز شما بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنند.

تیم اجرایی قوی و با تجربه

ما در پروژه های معماری، تیم های اجرایی قوی و مطمئن در زمینه های مختلف مورد نیاز هر پروژه را به کار گرفته‌ایم تا با کیفیت ترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاوریم.

تعهد به زمان اجرا و کار

ارائه جدول زمان بندی در ابتدای پروژه توسط تیم رهام به کارفرما صورت میگیرد و در پی آن مهندسین ما متعهد به انجام پروژه طبق برنامه زمان بندی خواهند بود.

اخلاق حرفه‌ای

تمام تیم رهام از متخصصین کار آزموده‌ای که در تلاشند با روحیه‌ی تیمی خود و نهایت مسئولیت پذیری رضایت کارفرمایان را جلب کرده و تعهد خود را به کار اجرا نمایند.

Portfolio

دانلود پورتفولیو رهام آرک

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها